KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 5602112
nr 560 2112
Kopparstick
2 st, 17/1800-tal, bl a Gustav Adolf, 42x29 resp 40x28
Utrop:
100 kr
Såld:
750 kr
måndag 12 januari 2009
kl 19:55:22
200 kr
550 kr
500 kr
650 kr
650 kr
700 kr