ART / Oil paintings / Glass painting 11618101
nr 1161 8101
Vladimir Beck
(f. 1943)
Vladimir Beck (b. 1943), "Flaggan", 1980s, signed, 71x48,
GLASS PAINTING, Vladimir Beck (f. 1943), "Flaggan", 1980-tal, signerad, 71x48
10000
SEK 4000
Monday February 12 2018
at 20:44:23
12/2 10:09:04
12/2 10:11:50