KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15652039

nr 1565 2039

Oidentifierad konstnär. Signerad, utsikt från Katarinavägen mot gamla stan. Olja på duk, 54x45 cm, yttermått inklusive ram: 60x52 cm

Kondition: dukskada

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 25 september 2023
kl 21:00:38

  • Tema
  • 25 sep

Stockholm

Läs mer om Stockholm