KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 5624117

nr 562 4117

Akvarell

signerad E.Lindgren-28, man i turban, 48x39

Utrop:

1.500 kr

Såld:

3.400 kr

måndag 26 januari 2009