FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Cupboard 5628816

nr 562 8816

CUPBOARD

Lenght: ()

ek, barockstil, längd: 155, djup: 74, höjd: 199

Condition: slitage, skador

1500

SEK 1800

Monday January 26 2009
at 16:00:00