KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16636059
nr 1663 6059
Sam Uhrdin
(1886-1964), Sverige
Oljemålning, Man vid jordkällare. Signerad. Olja på duk, 48x42 cm, yttermått inklusive ram: 62x56 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 december 2024
kl 18:35:04
2/12 16:05:59
Sam Uhrdin
Läs mer om Sam Uhrdin