ART / Oil paintings / Oil painting 12872066

nr 1287 2066

OIL PAINTING

A Ringkvist, birds. Oil on panel, 45x37,

A Ringkvist, fåglar. Signerad. Olja på pannå, 45x37 cm

SEK 350

Monday November 11 2019
at 18:22:54