ART / Oil paintings / Oil painting 13337197
nr 1333 7197
OIL PAINTING
unidentified artist. Stockholm, Sweden, "Stigbergsgatan 17". Signerad Tull. Oil on canvas, 44x36 cm,
Oidentifierad konstnär. Stockholmsmotiv, "Stigbergsgatan 17". Signerad Tull. Olja på duk, 44x36 cm
SEK 100
Monday June 15 2020
at 18:22:11
15/6 13:54:22