KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16191008

nr 1619 1008

Gösta Werner

(1909-1989), Sverige

Signerad, daterad 72, "Arctic Endeavour Halifax. NS". Akvarell, bildmått: 48x40 cm, yttermått inklusive ram: 76x62 cm

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 13 maj 2024
kl 19:06:50

8/5 20:40:52 1      Vinnande bud

Gösta Werner

Läs mer om Gösta Werner