MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Tvättställ 10849343
nr 1084 9343
Tvättställ
+ handfat + jug, enamel, height: 82 cm, wear, damages.
+ handfat + kanna, emalj, höjd: 82 cm
Condition: slitage, skador
600
SEK 350
Monday January 23 2017
at 19:37:02
150 kr
250 kr
300 kr