KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11534062
nr 1153 4062
Carl Einar Figge Fredriksson
(1887-1951), Sverige
Oljemålning, Vy mot Gamla stan, Stockholm. Signerad och daterad, 46x37 cm
måndag 18 december 2017
kl 19:09:36
Carl Einar Figge Fredriksson
Läs mer om Carl Einar Figge Fredriksson