KONST / Skulptur & konsthantverk / Indisk gud 8482593
nr 848 2593
Indisk gud
förgyllt järn, 1800-tal, höjd: 19 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 23 september 2013
kl 18:48:38
20/9 23:41:41