ART / Lithographs / Litograph in colors 7574603
nr 757 4603
Carl Magnus
(f. 1943)
Carl Magnus (b. 1943), 1978, 98/125, subject size: 34x60,
LITOGRAPH IN COLORS (F), Carl Magnus (f. 1943), 1978, 98/125, motivets mått: 34x60
SEK 150
Monday May 7 2012
at 17:07:57
7/5 12:05:27
100 kr
7/5 16:43:54