KONST / Litografier / Offsetlitografi 17569411
nr 1756 9411
Andy Warhol
(1928-1987), USA
Offsetlitografi, Ingrid Bergman, upplaga <250, ej signerad. Bildmått: 20x20, passepartouts mått: -40x40. Editeur: Börjesson, 1983
Utrop:
1.000 kr
Bevakningspris:
ÄR EJ UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Inga bud (per 18:50:27)
Uppdatera
Visning
fredag 30/1, lördag 31/1, söndag 1/2 och måndag 2/2
Auktionen
avslutas:
måndag 2 februari kl 18:14:09
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor