KONST / Litografier / Färglitografi 16364082
nr 1636 4082
Lars Tunebo
(f. 1962), Sverige
Rosa Leopard. Signerad, numrerad 1/1, special edition. Färglitografi, bildmått: 65x108 cm, yttermått inklusive ram: 86x126 cm
Lars Tunebo, svensk målare född i Lysekil 1962.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 19 augusti 2024
kl 20:38:37
500 kr
1.500 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
6
1.700 kr
6
1.800 kr
2.000 kr
7
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
7
2.200 kr
7
2.400 kr