KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16191010

nr 1619 1010

Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x30 cm, yttermått inklusive ram: 81x50 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 13 maj 2024
kl 20:55:49