KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafisk konst 16704391
nr 1670 4391
Grafisk konst
Nathalie Djurberg & Hans Berg. Moderna Museets vänner Edition No6 2018. Signerad, numrerad 63/75, tryck på bambu textil, 20/75 cm. Längd: 107 cm, höjd: 62 cm
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.000 kr
lördag 21 december 2024
kl 20:55:11
20/12 00:07:39