ART / Misc. paintings / Pictures 14744415
nr 1474 4415
PICTURES
3 pieces, Stockholmsutställningen 1897, tryck och textil, yttermått inklusive ram: ca 36x43 cm,
3 st, Stockholmsutställningen 1897, tryck och textil, yttermått inklusive ram: ca 36x43 cm
Condition: slitage, skador
800
SEK 150
Monday June 13 2022
at 19:40:23
11/6 09:31:01
100 kr
13/6 19:35:23