KONST / Litografier / Färglitografi 11709035
nr 1170 9035
Vide Janson
(1924-2007), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 1/10, motivet: 61x50
Vide Janson, svensk grafiker, målare och skulptör född 1924, död 2007.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 mars 2018
kl 19:58:25
200 kr
250 kr
19 mar
Vide Janson
Läs mer om Vide Janson