KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7748415

nr 774 8415

Blandteknik

Okänd konstnär, julmiddag, signerad 1916, 24x35

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 27 augusti 2012
kl 19:35:52

26/8 04:13:25 1      Vinnande bud