KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14072083
nr 1407 2083
Zoia Krukowskaja
(1903-1999), Sverige
Oljemålning, Blomsterstilleben, Signerad. Olja på pannå, 40x32 cm, yttermått inklusive ram: 48x40 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 5 juli 2021
kl 19:29:00
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
Zoia Krukowskaja
Läs mer om Zoia Krukowskaja