KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17004329
nr 1700 4329
Olle Hanspers
(f. 1923), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 8/99, daterad 1995, Object: Minnesotsa. Bildmått: 56x45 cm, yttermått inklusive ram: 87x71 cm
Olle Hanspers, född 1923, svensk tecknare och grafiker.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 maj 2025
kl 20:54:52
12/5 20:06:11