ART / Lithographs / Färglitografi 3248074
*
nr 324 8074
Färglitografi
Lenght: ()
S. Johansson, "fantasifigurer", HC 9/30, 48x68
Droit De Suite
Estimate:
100
Sold:
SEK 400
Auction date:
Monday August 23 2004
at 16:00:00
- Bid history
Time
Bidder
Bid
22/8 12:54:15
1
100 kr
22/8 17:27:32
2
150 kr
22/8 21:11:17
3
250 kr
23/8 11:02:29
4
250 kr
23/8 15:29:29
5
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik johansson litografi litografier litografiskt blad
-
6448 LITOGRAPH IN C..
Bengt Landin (b. 1933), Sweden. Signerad ej numrer..//
Auction ends
this Monday
19 jan at 20:13
-
7045 LITOGRAPH IN C..
Berndt Wennström (b. 1945), Sweden. Signed, number..//
Auction ends
this Monday
19 jan at 20:05
-
7044 LITOGRAPH IN C..
Berndt Wennström (b. 1945), Sweden. Signed, number..//
Auction ends
this Monday
19 jan at 18:16
-
7146 LITOGRAPH IN C..
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sweden. Signed, num..//
Auction ends
this Monday
19 jan at 20:20
-
7139 LITOGRAPH IN C..
Madeleine Pyk (b. 1934), Sweden. Signed, numbered ..//
Auction ends
this Monday
19 jan at 19:18
-
6223 LITOGRAPH IN C..
Michael Qvarsebo (b. 1945), Sweden. Signed, number..//
Auction ends
this Monday
19 jan at 19:54
*
Färglitografi
nr 324 8074
Färglitografi
Lenght: ()
S. Johansson, "fantasifigurer", HC 9/30, 48x68
| Droit De Suite | |
|---|---|
| Estimate: | 100 |
| Sold: | SEK 400 |
| Auction date: |
Monday August 23 2004 |
- Bid history
| Time | Bidder | Bid |
|---|---|---|
| 22/8 12:54:15 | 1 | 100 kr |
| 22/8 17:27:32 | 2 | 150 kr |
| 22/8 21:11:17 | 3 | 250 kr |
| 23/8 11:02:29 | 4 | 250 kr |
| 23/8 15:29:29 | 5 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik johansson litografi litografier litografiskt blad
-
6448 LITOGRAPH IN C..
Bengt Landin (b. 1933), Sweden. Signerad ej numrer..//
Auction ends
this Monday
19 jan at 20:13 -
7045 LITOGRAPH IN C..
Berndt Wennström (b. 1945), Sweden. Signed, number..//
Auction ends
this Monday
19 jan at 20:05 -
7044 LITOGRAPH IN C..
Berndt Wennström (b. 1945), Sweden. Signed, number..//
Auction ends
this Monday
19 jan at 18:16
-
7146 LITOGRAPH IN C..
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sweden. Signed, num..//
Auction ends
this Monday
19 jan at 20:20 -
7139 LITOGRAPH IN C..
Madeleine Pyk (b. 1934), Sweden. Signed, numbered ..//
Auction ends
this Monday
19 jan at 19:18 -
6223 LITOGRAPH IN C..
Michael Qvarsebo (b. 1945), Sweden. Signed, number..//
Auction ends
this Monday
19 jan at 19:54



