KONST / Litografier / Färglitografi 4002551
*
nr 400 2551
Margareta Sjödin
(f. 1942), Sverige
Färglitografi , Margareta Sjödin, 9/20, 41x53
Margareta Sjödin, svensk skådespelare och målare född 1942.
Följerätt
Utrop:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 13 mars 2006
kl 16:00:00
- Konstnär/Designer
Margareta Sjödin
Margareta Sjödin, svensk skådespelare och målare född 1942.
Läs mer om Margareta Sjödin
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad margareta sjödin svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:13
-
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:05
-
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:16
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:54
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:43
-
7085 Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 15/100,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:31
*
Margareta Sjödin
Margareta Sjödin, svensk skådespelare och målare född 1942.
Läs mer om Margareta Sjödin
nr 400 2551
Margareta Sjödin
(f. 1942), Sverige
Färglitografi , Margareta Sjödin, 9/20, 41x53
Margareta Sjödin, svensk skådespelare och målare född 1942.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 13 mars 2006 |
- Konstnär/Designer
Margareta Sjödin
Margareta Sjödin, svensk skÃ¥despelare och mÃ¥lare född 1942.Läs mer om Margareta Sjödin
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad margareta sjödin svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:13 -
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:05 -
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:16
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:54 -
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:43 -
7085 Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 15/100,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:31



