KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 11543772

nr 1154 3772

Pastell

Landskap, oidentifierad konstnär, signerad, dagermått 34x41

Kondition: lös ram

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 8 januari 2018
kl 18:36:44

4/1 17:37:25 1      Vinnande bud