KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 10739449
nr 1073 9449
Johnny Friedlaender
(1912-1992)
Etsning, Johnny Friedlaender (1912-1992), signerad, 62/95, motivet: 52x44
Johnny Friedlaender, målare född 1912, död 1992.
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 5 december 2016
kl 18:38:33
5/12 14:13:02
200 kr
5/12 18:33:33
Johnny Friedlaender
Läs mer om Johnny Friedlaender