KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17277022
nr 1727 7022
I Knutsson. Signerad, daterad - 46, blomsterstilleben. Olja på duk, 60x49 cm, yttermått inklusive ram: 76x65 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 september 2025
kl 19:05:47
29/9 17:56:16