KONST / Litografier / Färglitografi 14445359
nr 1444 5359
Berndt Wennström
(f. 1945), Sverige
Korvgubbe. Signerad, numrerad 3/380. Färglitografi, bildmått: 42x28, yttermått inklusive ram: 60x43 cm
Berndt Wennström, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 24 januari 2022
kl 20:31:43
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
Berndt Wennström
Läs mer om Berndt Wennström