ART / Lithographs / Litograph in colors 16066384
nr 1606 6384
LITOGRAPH IN COLORS
Per Åhlin. Signed, numbered 124/200, Oramat, unframed, bladet mått: 45x35, vikskador.
Per Åhlin. Signerad, färglitografi, numrerad 124/200, oramat löst blad, bladet mått: 45x35 cm
Condition: vikskador
800
SEK 300
Monday Mars 18 2024
at 19:34:51
18/3 19:05:06