ART / Lithographs / Litograph in colors 7325321
nr 732 5321
LITOGRAPH IN COLORS (F)
Cogollo, 40/100, subject size: 30 x 42,
Cogollo, 40/100, motivets mått: 30 x 42
300
SEK 250
Monday December 19 2011
at 18:16:00
200 kr
150 kr