KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12198480

nr 1219 8480

Axel Peter

(1863-1942), Sverige

Oljemålning, Hummer. Signerad, daterad -26. Olja på duk, 37x44 cm

Kondition: lagad

Axel Peter, född 1863, död 1942, svensk målare.

Utrop:

700 kr

Såld:

600 kr

måndag 26 november 2018
kl 20:36:03

Axel Peter

Läs mer om Axel Peter