KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13396055
nr 1339 6055
G Unger, Fiskeläge, Signerad. Olja på duk, 28x24 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 3 augusti 2020
kl 19:16:05
100 kr
150 kr
200 kr