KONST / Litografier / Tryck 9435250
nr 943 5250
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Tryck, 4 st. Bert Håge Häverö (1932-2014), Waxholmsbåtar, HC-upplaga, signerade, motivet: 39x49
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
måndag 16 februari 2015
kl 19:42:03
16 feb
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö