ART / Lithographs / Litograph in colors 14488518
nr 1448 8518
Josef Petersson
(f. 1976), Sverige
Josef Petersson (b. 1976), Sweden. Signed, numbered 12/20. Litograph in colors. Sheet: 42x60, unframed,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 12/20. Färglitografi. Bladets mått: 42x60, oramat löst blad
Josef Petersson, Swedish painter born 1976.
1000
SEK 1000
Monday February 14 2022
at 19:09:07
700 kr
900 kr