KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13824037
nr 1382 4037
Axel Tallberg
(I860-1928), Sverige
Etsning, + litografi, Yttermått inklusive ram: 30x34 respektive 34x38 cm. Signerad
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 mars 2021
kl 19:01:16
24/2 01:31:53
Axel Tallberg
Läs mer om Axel Tallberg