KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7538158
nr 753 8158
Doris Hennix
(1908-1997), Sverige
Blandteknik, Doris Hennix-Nordström (1908-1997), "Oväder på väg", signerad, bladets mått: 18x21
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 april 2012
kl 17:37:49
16/4 16:55:09
Doris Hennix
Läs mer om Doris Hennix