ART / Lithographs / Litograph 14409017
nr 1440 9017
LITOGRAPH
birds, Sand / Jonsson / Ullström. Signed, numbered 88/190, dated 1991. Image dimensions: 44x53, outer dimensions including frame: 64x72,
Fåglar, Sand / Jonsson / Ullström. Signerad, numrerad 88/190, daterad 1991. Bildmått: 44x53, yttermått inklusive ram: 64x72 cm
SEK 300
Monday December 20 2021
at 19:25:09
150 kr
200 kr (Robot)
250 kr