MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Karmstol 8985415

nr 898 5415

Karmstol

Jugend, Mahogny

Kondition: slitage/skador

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 2 juni 2014
kl 19:41:15

Jugend