FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 11038103

nr 1103 8103

CHAIRS

4 pcs, 1950s, bruksslitage.

4 st, 1950-tal

Condition: bruksslitage

1000

SEK 700

Monday April 24 2017
at 19:48:57