KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15989203

nr 1598 9203

Bertil Öhlund

(1923-2003), Sverige

Etsning, Hus. Signerad, numrerad 13/20, daterad -55. Bildmått: 13,5x15,5, yttermått inklusive ram: 54x42 cm

Bertil Öhlund, född 1923 i Solna, död 2003, svensk målare.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 19 februari 2024
kl 20:28:21

19/2 17:44:59 1      Vinnande bud

Bertil Öhlund

Läs mer om Bertil Öhlund
Lis Husberg (f. 1920)