ART / Lithographs / Litograph in colors 8737578
nr 873 7578
Sten Dunér
(f. 1931), Sverige
Sten Dunér, "Från Ramsjöberg till Gizeh" 42/ 260, sheet: 45x74,
LITOGRAPH IN COLORS, Sten Dunér, "Från Ramsjöberg till Gizeh" 42/ 260, bladets mått: 45x74
Sten Dunér, Swedish painter, born 1931.
300
SEK 150
Monday February 3 2014
at 19:17:57
3/2 09:16:25
100 kr
3/2 18:44:42