ÖVRIGT / Diverse / Nations & signalflaggor 11031035

nr 1103 1035

Nations & signalflaggor

65 st ca, för båt, modell äldre

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

3.600 kr

måndag 24 april 2017
kl 19:17:23