KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14114441
nr 1411 4441
Axel Eriksson, vinterlandskap. Signerad, daterad. Olja på duk 1948,52x70, yttermått inklusive ram: 64x82 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 16 augusti 2021
kl 19:51:52
13/8 17:24:50
100 kr
16/8 19:38:44