![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Litografier / Litografi 11075682
*
nr 1107 5682
Alexandre Fassianos
(f. 1935)
Litografi, Alexandre Fassianos (f. 1935), 3/10, motivet: 40x40
Följerätt
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 8 maj 2017
kl 20:12:31
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
8/5 10:16:40
1
800 kr
8/5 13:56:25
2
800 kr
8/5 13:56:25
1
800 kr (Budbetjänt)
8/5 13:57:37
2
900 kr
8/5 19:57:16
3
1.000 kr
8/5 20:00:59
1
1.100 kr
8/5 20:01:48
3
1.200 kr
8/5 20:06:10
1
1.300 kr
8/5 20:07:31
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: alexandre fassianos grafik litografi litografier
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:47
-
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:08
-
6013 Färglitografi
Jan Andersson (f. 1955), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:59
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:52
-
6007 Färglitografi
Lars Eklind. Signerad, numrerad 50/100, daterad -5..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:55
-
6309 Färglitografi
Olle Bonniér (1925-2016), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:16
*
Alexandre Fassianos
Läs om budbetjänten
nr 1107 5682
Alexandre Fassianos
(f. 1935)
Litografi, Alexandre Fassianos (f. 1935), 3/10, motivet: 40x40
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 1.400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 8 maj 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
8/5 10:16:40 | 1 | 800 kr |
8/5 13:56:25 | 2 | 800 kr |
8/5 13:56:25 | 1 | 800 kr (Budbetjänt) |
8/5 13:57:37 | 2 | 900 kr |
8/5 19:57:16 | 3 | 1.000 kr |
8/5 20:00:59 | 1 | 1.100 kr |
8/5 20:01:48 | 3 | 1.200 kr |
8/5 20:06:10 | 1 | 1.300 kr |
8/5 20:07:31 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: alexandre fassianos grafik litografi litografier
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:47 -
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:08 -
6013 Färglitografi
Jan Andersson (f. 1955), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:59
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:52 -
6007 Färglitografi
Lars Eklind. Signerad, numrerad 50/100, daterad -5..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:55 -
6309 Färglitografi
Olle Bonniér (1925-2016), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:16