ART / Lithographs / Giclée 13725017
nr 1372 5017
GICLÉE
Christer J-son, "Vandraren". Signed, numbered 15/100. Subject: ca 28x28 cm, unframed,
Gicléetryck, Christer J-son, "Vandraren". Signerad, numrerad 15/100. Motivet: ca 28x28 cm, oramat löst blad
SEK 150
Monday January 18 2021
at 19:02:47
18/1 14:28:05
100 kr
18/1 18:57:47