KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17177248
nr 1717 7248
Oidentifierad konstnär. Signerad, Kvinna vid spegel. Olja på duk, 38x30 cm, yttermått inklusive ram: 43x36 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 18 augusti 2025
kl 20:45:18
600 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
6
1.300 kr