ART / Oil paintings / Oil painting 11944077
nr 1194 4077
Harry Wichmann
(1916-1993), Sverige
Harry Wichmann (1916-1993), Sweden. Hus i vinterlandskap. Signed, dated -67. Oil on canvas, 64x91 cm,
OIL PAINTING, Hus i vinterlandskap. Signerad, daterad -67. Olja på duk, 64x91 cm
2000
SEK 300
Monday July 30 2018
at 18:26:20
24/7 12:51:24
Harry Wichmann
Read more about Harry Wichmann