ART / Etchings etc / Carborundumetsning 16108390
nr 1610 8390
Carborundumetsning
Teodor Radic. Signed, numbered ea, outer dimensions including frame: 67x52,
Teodor Radic. Signerad, numrerad ea, yttermått inklusive ram: 67x52 cm
SEK 1000
Monday April 1 2024
at 20:26:31
400 kr
300 kr
350 kr (Robot)
500 kr
700 kr
800 kr
900 kr