KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Carborundumetsning 16108390
nr 1610 8390
Carborundumetsning
Teodor Radic. Signerad, numrerad ea, yttermått inklusive ram: 67x52 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 1 april 2024
kl 20:26:31
400 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr
700 kr
800 kr
900 kr