FURNITURE / Chairs and Stools / Rocking chair 15162058
nr 1516 2058
ROCKING CHAIR
1950/60-tal, Hagafors Möbelfabrik,
1950/60-tal, Hagafors Möbelfabrik
Condition: bruksslitage
Withdrawn
Monday January 23 2023
at 20:53:18
- Thema-auction
Jan 23
Retro
Read more about Retro