FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Corner cupboard 7931621

nr 793 1621

CORNER CUPBOARD

peasant, 20th century, height: 92 + 99, wear.

Allmoge, 1900-tal, höjd: 92 + 99

Condition: slitage

800

SEK 250

Monday November 26 2012
at 18:11:54

26/11 13:23:40 1      200 kr
26/11 17:24:16 2      Vinnande bud